час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Еко-звички, донорство і котики: 8 історій про те, як змінювати світ
25-02-2020

Зараз тренд на день народження не отримувати подарунки, а пропонувати друзям перерахувати кошти у доброчинний фонд. За таким принципом провів свій третій День народженя «Уікенд» із соціально-пасіонарними людьми, які ділились вчинками, щоб привернути увагу та, можливо, передати естафету доброти іншим.
Як Інеса Роговська ділиться кров'ю:
“У 2015 році ми з друзями організовували акції з донорства крові. Залучали навіть великі компанії, де відразу багато співробітників могли прийняти участь. А в якийсь момент подумала: чого це ми залучаємо інших, а самі не беремо участь? Так я познайомилася з чудовою людиною, лікарем опікового центру на вулиці Попудренка, Олегом Васильовичем Щирим. Завдяки йому я вперше здала кров.
Чому це класно робити? Причин кілька: оновлюється організм, а ще ти допомагаєш іншим, майже нічого не роблячи. Розумієте, як би не розвивався науковий прогрес, діючого штучного замінника крові так і не винайшли. Круто знати, що в кожного з нас є така цінність, якою ми можемо поділитися з іншими.
На жаль, зазвичай люди зустрічаються з цією проблемою, коли щось трапляється: наприклад, хтось з близьких хворіє та потребує допомоги. Тоді і дізнаються, що крові майже завжди не вистачає. Краще ніколи з таким не зустрічатися і робити те, що залежить від тебе: раз на два місяці здавати кров і знати, що це може врятувати комусь життя.
Нещодавно знайома шукала четверту позитивну групу. Це дуже рідкісна кров, а знайома зовсім не була «в темі». Тоді я підключилися і почала шукати серед своїх знайомих. Так ми знайшли декількох людей, згодних допомогти. Ми навіть не знали, для кого саме ця кров. А вже коли здали, виявилося, що допомога потрібна відомій людині, яка дуже багато зробила для культурного життя нашої країни.”
Більше історій про те, як змінювати світ читайте на сторінці ТРК Проспект.
Джерело: https://www.weekend.today/

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!