час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Еко-звички, донорство і котики: 8 історій про те, як змінювати світ
25-02-2020

На свій третій день народження «Уикенд» в ТРК «Проспект» вирішили розповісти історії про доброту та донести ідею, що людяність – це актив українців. У ТРК «Проспект» зібралися, щоб поговорити про те, як маленькими кроками і власним прикладом змінити світ на краще.
Ірина Чмут розповідає, як слухає військових:
“Влітку 2017 року я прийшла до волонтерського пункту на Центральному залізничному вокзалі, приєдналася до його команди. Зараз військовим особливо важливо знати, що про них пам’ятають, їм вдячні і завжди їх чекають.
Керівництво Укрзалізниці виділило для військових приміщення — колишню депутатську залу. Там відмінні умови: є камери схову, кухня, душ, туалет і все необхідне. І там є ми, волонтерки. Наша місія специфічна, ми допомагаємо нематеріально. Основне, що ми робимо, — спілкуємося. Не у всіх виходить прийняти в своє життя цей вид волонтерства. Я дуже рада, що у нас склалася команда, приблизно 60 чоловік. Серед нас є ті, хто працює на пункті з самого його відкриття, з 2015 року.
Те мале матеріальне, що ми вкладаємо, — це чай, кава, смаколики. Зібрали на пункті особливу бібліотеку — книги, написані військовими і волонтерами.
Зазвичай виходимо на зміни пару разів на тиждень по кілька годин, щоб просто побути поруч з людьми, які бережуть наше мирне життя. Ми потрібні, щоб їм було, з ким поговорити, кому вилити душу. Багато з них пережили великі втрати. Звичайно, є і позитив: оберігаючи нас від важких тем, хлопці розповідають нам анекдоти, якісь кумедні історії, пригощають цукерками, хваляться перемогами і успіхами, показують фотографії.
Іноді запитують: «Якщо ми не готові чергувати, чим можна допомогти?». Приносьте чай, вершки до кави, печиво, солодощі, — цьому завжди раді.”
Більше історій про те, як змінювати світ читайте на сторінці ТРК Проспект.
Джерело: https://www.weekend.today/

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!