час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Катерини Рубльової
11-06-2021

Нотаріуска Катерина Рубльова стала учасницею виставки Fashion&Profession у ТРК «Проспект» та розказала про взаємозв’язок юриспруденції та скелелазіння.  

«Ще коли навчалась в школі, я зрозуміла, що мені подобається працювати з формулюваннями, розбирати речення та й загалом вивчати гуманітарні науки. Тому, обрати юриспруденцію для подальшої самореалізації мені здавалось логічним. Звісно, про адвокатуру у мене було розмите уявлення: пафосні промови, неочікувані повороти на судових засіданнях, а долі людей вирішуються формулюваннями із кількох слів. Реальність виявилась більш прозаїчною, але від того не менш цікавою. 

За час роботи юристом я змінила напрям: із адвокатури перейшла в нотаріат. Стикаюсь з тим, що багато людей, на жаль, не розуміє суті нотаріальної діяльності, не знає, наскільки серйозні процеси супроводжує нотаріус. Кажуть: «А що ж у вас за робота? Печатку поставити, документ роздрукувати – і все». 

Трапляються випадки, коли клієнт не усвідомлює, скільки зусиль вкладено в нотаріальну дію, тому й вказує, що вартість роботи завищена. Доводиться роз’яснювати і відстоювати своє право на повноцінну оплату.

Але найголовніша стереотипна фраза, яку доводиться найчастіше чути – «ти ж юрист, ти ж все знаєш». Чомусь дехто вважає, що у правника є якась чарівна таблетка, яка допоможе миттєво вирішити всі проблеми.

У моїй професії хоч і панує усталений діловий дрес-код, та все ж намагаюсь його розбавляти власними вподобаннями та стильовими рішеннями. Звісно, не пускаюсь берега, аби не шокувати людей та не відволікатись від роботи. Можливо, подумки хтось критикує мене і вважає, що я одягаюсь не за правилами. Але, як на мене, справжнього юриста складно уявити без професіоналізму. Все інше – пил. 

Для фотовиставки я підібрала три образи. Перший складається з піджака, блузки та штанів. Цей комплект зазвичай одягаю на зустріч, але розбавляю його цікавими аксесуарами, оскільки не люблю на собі вихолощені, «сухі» луки. У другому образі – сорочці м’ятного відтінку, оздобленій портупеєю, та чорних штанах – теж можу піти на роботу. Щоправда, бейсболку знімаю. 

У третьому комплекті я займаюсь скелелазінням. До речі, між цим видом спорту та моєю професією знаходжу взаємозв’язки. Наприклад, під час тренувань усвідомлюю певні речі і в юриспруденції, і в своєму житті. У професії зіштовхуючись з якимись ситуаціями, знаходжу такі рішення, які можна застосувати в горах. 

Оновлювати гардероб мене змушують не нові колекції, а гонка за цікавим образом, який до того ж має бути комфортним. Для мене речі втрачають актуальність через рік-два, однак я проти надмірності. Варто купувати лише тоді, коли по-справжньому хочеться». 

Виставка Fashion&Profession у ТРК «Проспект» триватиме до 14 червня. 


 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!