час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Шорени Шонії-Радіонової
11-06-2021

Акторка театру і кіно Шорена Шонія-Радіонова взяла участь у виставці Fashion&Profession у ТРК «Проспект», розповіла про свої джерела наповнення та поділилась професійним лайфхаком. 

«Я не мріяла бути акторкою і не роздумувала про цю професію, аж поки, на 3 курсі, не потрапила до театральної студії. Саме там я знайшла те, що не знаходила в інших сферах – змогу працювати зі своїми емоціями, переживаннями, досвідом та безпосередньо з собою. Ця професія – про пошук себе. 

Коли люди дізнаються, ким я працюю, то найчастіше цікавляться: «А як ви вчите так багато тексту?». Хоча це якраз найлегша справа в акторстві. 

Я захоплююсь Меріл Стріп, особливо її грою в стрічках «Мости округу Медісон», «Крамер проти Крамера», «Серпень: Графство Осейдж». За її роботами варто вчитись, як працювати з персонажем та перевтілюватись. Імпонує ще Віола Девіс, яка мені здається духовно наповненою особистістю. Чого лише вартий її монолог у фільмі «Огорожі»! Як на мене, у хорошого актора взагалі внутрішній світ має бути більшим, ніж те, що він демонструє ззовні. В українському середовищі таким був покійний Віталій Лінецький. 

Мої особисті джерела наповнення – це книги, фільми, рефлексії, філософські вчення. 

Що на театральній сцені, що на кіномайданчику акторам доводиться носити одяг різних стилів, особливо якщо сюжет стосується певної історичної епохи. Тому, завдяки професії я простіше ставлюсь до підбору вбрання. Не переймаюсь, наскільки модний мій образ, оскільки обираю одяг, зважаючи на свої внутрішні відчуття. Коли потребую в житті змін, то, як правило, гардеробу теж дістається: речі, які не відповідають моєму оновленому «я», або віддаю подругам, або залишаю в пакетах для тих, кому вони стануть в пригоді. Інколи речі даю нове життя: якісь елементи відрізаю, а якісь – перешиваю. 

У нашій професії одяг все-таки має важливе значення, особливо під час проб, коли треба створити образ певного героя. Наприклад, мені вбрання мого персонажу допомагає зрозуміти його внутрішній світ. 

Зйомки в кіно – це можливість викупити вбрання, в якому ти грав. Саме таким чином я стала власницею довгої зеленої сукні, яку носила моя героїня в серіалі «Переклад не потрібен». Це плаття обрала для фотовиставки у ТРК «Проспект», оскільки воно відображає мою любов до мішкуватого одягу, який не сковує рухів. У класичний стиль теж можу, але хіба що за необхідності. 

Ще один мій образ для фотосесії – теплий жовтий костюм, який я ціную за комфорт і настрій. Коли його одягаю, то на душі відразу стає сонячно, особливо це відчувається в похмуру зимню погоду. До речі, я довго шукала якусь жовту річ до свого гардеробу. Як на мене, коли людям хочеться одежу певного кольору, отже, їм не вистачає того, що символізує чи відображає цей колір. 

Аналізуючи зовнішній вигляд людини, можна припустити, ким вона працює, але це, мабуть, стосуватиметься професій, які найдужче обросли стереотипами. Однак зараз такий час, що людина одягається по-різному для різних сфер свого життя. І це прекрасно».

Виставка Fashion&Profession триватиме у ТРК «Проспект» до 14 червня. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!