час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Володимира Красіловського
11-06-2021

Героєм проєкту Fashion&Profession став юрисконсульт Володимир Красіловський. Він розповів ТРК «Проспект», чому обрав саме такий фах, та зізнався, скільки костюмів має в гардеробі. 

«Моя любов до юриспруденції бере початок з дитинства – саме тоді я переглянув низку американських фільмів, де головними чи другорядними персонажами були правники. Мені до вподоби була їхня впевненість та те, як вони легко встановлюють справедливість у непростих справах.
В університеті я очолював студентське самоврядування, тож доводилось захищати права студентів та вивчати Закон України «Про вищу освіту». І хоча юридичного фаху не мав, мені сподобалось працювати з документами. Тоді я зрозумів: мені потрібно розвиватись саме в юриспруденції. 
Моя нинішня спеціалізація – сімейне право: розірвання шлюбу, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав. Однак юрист не має себе обмежувати, тож у майбутньому буду займатись і корпоративним, і кримінальним правом. 
Поміж українських правознавців мені імпонують адвокат Андрій Циганков, який спеціалізується на кримінальному праві, та заступник голови Національної асоціації адвокатів України Валентин Гвоздій. Захоплююсь їхньою професійною витримкою, безстрасністю та готовністю братись за складні справи. Ще мені подобається адвокат Євгеній Солодко, який свою професію розглядає як спосіб життя. Погоджуюсь з ним, що в юриспруденції найважливіше – зберігати людяність.
Чесно кажучи, ще мене надихає персонаж із популярного американського серіалу «Форс-мажори» – Харві Спектр. Амбіційний, харизматичний, зі швидкою реакцією. Цінує ефект першого враження, тому відповідально ставиться і до свого зовнішнього вигляду, і до того, що говорить та робить. 
Чомусь багато людей переконані, що хороший правник – це обов’язково дідусь, а від молоді годі чекати компетентності. На мою думку, насамперед варто звертати увагу на досвід спеціаліста, а не на його вік. 
Я не надаю послуги безкоштовно і повідомляю про це, однак все одно хтось запитає: «Та вам що, складно відповісти на одне запитання?». Не складно, але хочеться, щоб люди усвідомлювали, що я витратив час та кошти, щоб опанувати цю професію. Тому, готових рішень не пропоную, можу хіба що відповісти на загальне запитання простими словами. 
«По одежі стрічають, а по уму випроводжають» – цю фразу випадково почув у 17 років, а й донині вона значуща для мене. Якщо у тебе серйозна професія, то й одягатись маєш відповідно. Так, юрист може прийти на засідання в футболці і джинсах, менш компетентним він від цього не стане, але й серйозно та доречно він в очах інших не виглядатиме. 
Тому, мій «модний вирок» такий: хорошого правника не можна уявити без хорошого костюму, а також без блокноту, важкої дорогої ручки та кількох кодексів. У своєму гардеробі тримаю 5 строгих костюмів, елементи яких постійно комбіную між собою, щоб створювати різні ділові образи. 
Для виставки у ТРК «Проспект» я підібрав кілька луків. Перший – строгий костюм від Arber – магазину, в якому найчастіше роблю покупки. Другий варіант – більш повсякденний, але все одно в моєму улюбленому класичному стилі.
До оновлення гардеробу мене спонукають не тренди, а модні рішення інших. Якщо я у когось побачив цікаву річ і вона мені сподобалась, то ймовірно, захочу собі її придбати».
Виставка Fashion&Profession у торговому центрі триватиме до 14 червня. 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!