час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Краватка-метелик та брутальні черевики: 6 історій про речі-подарунки від відвідувачів ТРК «Проспект»
11-10-2018

Мілашні шкарпеточки, забавна краватка або важкі черевики - що дарують одне одному сучасні закохані? Чи завжди подруги добре знають смаки кожної, а старше покоління помиляється з речами-подарунками для юних? Вікенд вислухав шість історій відвідувачів ТРК «Проспект» і дізнався, чи варто дарувати близьким одяг, білизну та взуття. 

Коли тобі дарують «ту саму кофточку» або особливі джинси - це завжди радість. І від бажаної речі, і від уваги людини, яка так добре вивчила твої смаки і переваги! Але бувають ситуації, коли подарована річ - точно не в радість. Олександра знає, у кого вийде порадувати одягом, а кому краще не ризикувати з такими подарунками.
- Дарувати речі - це чудова ідея! Головне, щоб це були подарунки від тих, хто добре тебе знає. Приятельки часто дарують різний одяг, з останніх подарунків - модна кофтинка від близької подруги. Вгадати з подарунком просто, адже ми часто разом ходимо по магазинах і давно вивчили смаки і розміри один одного. Я сама купую подругам одяг і знаю, що їх точно порадує такий подарунок.

Єдиний виняток - це подарунки від старшого покоління. Я не хотіла б, щоб родичі купували мені речі, у нас занадто різні погляди на моду. Смаки не збігаються, а мене засмучує, коли дарують те, що я не буду носити, або критикують, як я одягаюся.
Джерело: http://project.weekend.today/prospekt_clothes_gifts

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!