час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Halloween 2020 у ТРК «Проспект»: вже нічого не страшно
23-10-2020

31 жовтня у ТРК «Проспект» відбудеться Halloween. Зважаючи на події 2020 року, на Halloween ніщо вже не налякає – ні привиди, ні інопланетяни, ні франкенштейни. Тому геловінські герої без страху гулятимуть у торгово-розважальному комплексу, дотримуючись соціальної дистанції, та нагадуватимуть про це іншим гостям.
«Halloween 2020. Вже не страшно» – саме таку прикольну концепцію пропонують у  ТРК «Проспект», із квестами, солодощами та фотозоною. Адже недаремно діти у всьому світі на Геловін кажуть «Життя чи солодощі». Безумовно, у ТРК «Проспект» обирають солодощі, які можна отримати страшно простим шляхом. Для цього треба лише пройти карту завдань на Hallo-квесті із 6 мітками. Все як у справжніх допитливих героїв. 
Також до уваги гостей – спеціальний Hallo-майстер-клас, на якому навчать створювати страшно красиві тематичні маски. Зауважте, Halloween – це офіційне свято масок, вперше про яке згадують у 1745 році. Навіть карантин – не привід про це забувати, тим паче, сьогодні як ніколи важливі позитивні емоції. Звісно, у ТРК «Проспект» зважають на нові умови, тому стежитимуть за тим, щоб відвідувачі дотримувались соціальної дистанції, та нагадуватимуть їм про дезінфекцію рук.
Початок hallo-майстер-класу – о 15:00.
А найцікавіше – це зустріч із Малефісентою та Франкейнштейном. Страшно? На Halloween у ТРК «Проспект» можна відповісти просто – «Воо!»

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!