час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Як захотіти змінитися і перемогти свою слабкість
04-02-2019

Подобатися собі і оточуючим, відчувати впевненість і мотивувати себе на краще - цю тему обговорювали з тренерами з фітнесу та йоги на проекті «Міксологія Тренувань» в ТРК «Проспект». Людський організм так влаштований, що тіло і свідомість діють заодно, в єдиному стримі бажань і біомеханіки. Однак техніки для створення кращої копії себе, з рельєфним підтягнутим тілом бувають різні. Головне - поставити собі мету і наполегливо працювати над її досягненням. Регулярні заняття спортом - це не тільки корекція фігури, але і вдосконалення ментальних здібностей: витримка, підвищення вольового порогу, відновлення і навіть управління свідомістю.
«Уже за місяць занять йогою людина відчуває, як вона змінилася та піднялася на новий рівень. Особливість йоги в тому і полягає, що після інтенсивних занять немає необхідності відпочивати. Людина відчуває себе здоровою, свіжою та легкою, відновленою після інших життєвих труднощів», - зазначає Таїсія Павлюкова, сертифікований педагог з йоги і автор індивідуальних тренувальних програм.
Багато людей розповідають, що кілька разів починали займатися фітнесом або йогою, але кидали, не знайшовши людини, яка б доступно пояснила асани або техніку виконання. У той же час професійні тренера впевнені, що прагнення практикуватися у людини повинно бути усвідомленим. «З ледарями я навіть не працюю. Якщо людині нема діла до свого здоров'я, то це її вибір. Кожна людина вільна вирішувати за себе як жити. Цьому мене навчив мій наставник, який своєю «байдужістю» став для мене мотиватором. І я продовжую розвиватися. Віддаю перевагу «сліпій йозі», яка дає можливість навчитися краще відчувати своє тіло і контролювати процеси, що відбуваються в ньому», - доповнює Дмитро Бікмаєв, тренер з аштанга-йоги і фізіотерапії. 
«Одна з найбільш непоправних втрат - це втрата часу. Більше 8 років свого життя я витратив на досягнення своєї форми і статусу. І це був мій особистий вибір. Сьогодні я поєдную силовий функціональний та мотиваційний тренінги, а також фізіотерапію. Вважаю, що дивитися в дзеркало корисно. Це не нарцисизм, а гордість за виконану роботу і оцінка того, над чим ще потрібно попрацювати. Це візуальна комунікація з собою. Мої учні - артисти, продюсери, судді, юристи, підприємці, топ-менеджери, депутати, мами, тата, які бажають поліпшити своє здоров'я і аспекти особистого життя, стаючи більш підтягнутими і впевненими в собі», - розповідає Руслан Кудінов, тренер з функціонального фітнесу Level Up.
«Своїм особистим досягненням вважаю те, що спортом займатися почав всупереч заборонам лікарів на фізичні навантаження. Я довів собі, що не можна опускати руки, а краще працювати над собою заради бажаного результату. Для себе вибрав калістеніку, яка включає систему фізичних вправ з управління власною вагою. І навіть власною харизматичністю», - упевнений Ярослав Жук, тренер з калістеніки.
«Спілкуючись з тренерами з фітнесу в різних стилях, для себе особисто я вивела кілька думок. По-перше, людина сама повинна вирішити - які цілі перед собою вона ставить, чим готова ризикнути і на що витратити час, щоб досягти бажаного результату. Тренера можуть порадити, підказати, мотивувати. По-друге, це важливість особистісної сумісності та комфортної комунікації з тренером. Для когось важливий делікатний підхід, а хтось віддає перевагу різкому виклику. І третє - це те, що немає меж досконалості. І немає нічого неможливого в роботі над собою, своєю силою волі і підвищенні вольового порога. Особисто я часто кидаю виклик самій собі. І на проекті «Міксологіії Тренувань» зарядилася новими ідеями на 2019», - резюмує Олена Обухівська, менеджер з PR і комунікацій ТРК «Проспект».
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!