час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Концерт Сергія Бабкіна на Дні народженні ТРК «Проспект»
26-11-2019

У неділю, 1 грудня, ТРК «Проспект» запрошує відсвяткувати День народження разом, із музикою, драйвом, цікавими розвагами та розіграшами призів. 
Зірковий гість свята – Сергій Бабкін, автор та виконавець власних пісень, які запалюють та надихають на кохання. 
У своїх інтерв’ю Сергій відверто розповідає про свою родину та власні почуття. А ще показує в соціальних мережах дитячі фотографії, щоб поділитись із фанатами теплими спогадами. Тому повага до батьків, сімейні цінності та романтичні взаємини у родині  вже стали тими темами, які співак озвучує та мотивує інших  задуматися про те, що близьке кожному. 
«Дихай повільно», «Хто далі йде», «Пробач» - хіти Сергія Бабкіна, які набрали мільйони переглядів на ютубі. І на Дні народження  ТРК «Проспект» спеціально для гостей він виконає свої найкращі пісні. А також проведе автограф-сесію. 
Також у цей день на сцені у ТРК «Проспект» співатимуть Лія Лі та Вероніка Коваленко. А ведучий свята розкаже про досягнення торгово-розважального комплексу, який самі відвідувачі називають дружнім та приємним.
То ж до зустрічі у на Дні народження ТРК «Проспект», 1 грудня. Головне вітання – «дай п’ять!». А навзаєм відчуй атмосферу свята.  
Початок заходів та розваг – о 15:00. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!