час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Літній шопінг для студентів у ТРК «Проспект»
08-07-2019

У ТРК «Проспект» часто можна побачити молоду аудиторію шопінг-хантерів, які, за звичай, ходять разом невеликими групами. Стало цікаво – хто вони, звідки та які їх мотиви відвідувати торгово-розважальний комплекс. 
З’ясувалося, що це студенти, які прийшли на шопінг та провести час у прохолодній атмосфері у спекотний літній день. 
Молоді люди надають перевагу комфортному ТРК, який розташований у зручному для них місці – щоб недалеко йти чи добиратися на громадському транспорті. Тобто кращий той, який ближчий. 
Вони поділились своїми шопінг-уподобаннями: онлайн забирає більше часу та зусиль, так як покупки в Інтернет-магазині – більше ризиків, що одяг може не підійти. Тому замовляють на 50% більше потрібного, вдома приміряють, а потім повертають все те, що не сподобалось або не відповідає розміру. В інтернеті спокійно можна замовити лише те, в чому 100% впевнені. А це оверсайз чи спортивний одяг для тренувань. І ні в якому разі  не взуття – кросівки, босоніжки та туфлі треба міряти. Або якщо онлайн-магазин пропонує такі знижки, що у випадку якщо не підходить – не шкода витрачених коштів. 
А в ТРК «Проспект» можна зайти у різні магазини, приміряти, пощупати тканини, вивчити пропозиції та впевнено придбати саме те, що підходить. А підходить все те, що подобається та потрібне для того, щоб оновити гардероб.
Літній шопінг для дівчат  – це нові яскраві міні та міді сукні, футболки, босоніжки, купальники, джинси, аксесуари. Хлопці кажуть, що вони купують біле випадково, ніж видивляючись по магазинам. Цього літа вони вже придбали по кілька нових футболок, джинсових та котонових шортів, кросовки, окуляри та рюкзаки. 
А найголовніше те, що студенти цінують свій час, атмосферу та можливість шопінгу разом зі своїми друзями. Тоді і обговорити можна більше цікавих тем, а не лише коментувати у соціальних мережах. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!