час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Місія кращає - від Руслана Кудінова
31-01-2019

Руслан Кудінов за освітою магістр туризму і перекладач з англійської мови. Зі спортом його пов'язувало лише звільнення від фізкультури. А в результаті вийшла історія становлення успішного фітнес-тренера The Change. Сьогодні він пропонує авторський мікс методик з фітнесу, калістеніки, йоги та animal flow. У спорті Руслан знайшов своє покликання, любить роботу і вдячний життю за таку непередбачуваність.
«Одна з найбільш непоправних втрат - втрата часу. Я витратив 8 років свого життя на досягнення нинішньої форми і статусу. Це були особистий і професійний досвід, підвищення кваліфікації, навчальні курси і багато іншого. Але це був мій вибір. Ви ж можете зробити інший вибір: прийти до мене і отримати навички та знання, набуті мною протягом довгих років, за набагато менший термін. Силовий тренінг, функціональний, мотиваційний, фізіотерапія - все це я поєдную воєдино. Завдяки моїм тренуванням ви будете відчувати силу, спритність, гнучкість і, головне, впевненість в собі»- ділиться своїм досвідом Руслан.
Він вважає, що будь-якому спортсмену потрібно дивитися в дзеркало. Це не нарцисизм, це гордість за виконану роботу і оцінка того, над чим ще потрібно працювати. Це візуальний діалог тет-а-тет з собою.
Його учні - артисти та їхні продюсери, судді та юристи, підприємці і топ-менеджери, депутати і держслужбовці, туристи, мами, тата, дідусі, бабусі ... Це особистості, які бажають поліпшити своє здоров'я і аспекти особистого життя. А після проекту «Міксологія тренувань» в ТРК «Проспект» число шанувальників у Руслана зросло ще більше.
«Я люблю своїх учнів і завжди кайфую від фраз «син пишається мною», «чоловік став мене ревнувати через зміни, що відбуваються зі мною», «нарешті сплю без мук», «я зараз у кращій формі, ніж будь-коли». Це означає, що все не марно. Я допомагаю людям, і в цьому моя місія,»- впевнений Руслан у своїй практиці.
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!