час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Німецький New Yorker у ТРК «Проспект»
05-11-2020

У торговельно-розважальних комплексах Німеччини одним із найпопулярніших фешн-магазинів вважається New Yorker. Тому українці, відвідуючи берлінські чи мюнхенські ТРЦ, зазвичай купують щось у цьому автентичному для німців магазині. Тепер є нагода і в київському ТРК «Проспект» придбати модні речі німецької якості.
 
Площа New Yorker у ТРК «Проспект» становить понад 1000 кв.м. Це великий, світлий та стильний монобрендовий магазин, у якому вже представлена нова колекція осінь-зима 2020/2021. Особливістю цього сезону є мереживні лонгсліви й футболки з новорічними принтами, стьобані куртки з лакованої тканини, пуховики й куртки зі штучного хутра – саме такі уподобання у європейців.
 
Хто цікавиться маркетинговими показниками, то New Yorker – це один із тих fashion-операторів в Україні, які демонструють неперервне зростання впізнаваності BDI, тобто brand development index та популярності нових лінійок CDI, тобто Category development index. А це важливі бізнесові KPIs, які прямо впливають на  споживацьку лояльність та збільшення обсягів продажів. «Ми зацікавлені в посиленні та урізноманітненні фешн-брендів для відвідувачів ТРК «Проспект», аби вони відчували справжній шопінг-тур у нас в Україні. New Yorker – це сильний та надійний міжнародний бренд, із високим показником лояльності у понад 40 країнах світу, в тому числі і в Україні. У ТРК «Проспект» вже напрацьовані сегменти цільової аудиторії,  яким також буде цікаво розширити свій customer experience і в магазині New Yorker», – зазначив Денис Корнута, директор департаменту торговельних площ. 
 
До кінця 2020 року відвідувачів ТРК «Проспект» очікує ще кілька гучних фешн-відкриттів, бренди яких «привезені» із різних країн.

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!