час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Нова корисна експозиція у ТРК «Проспект», яка закликає потурбуватись про себе
08-10-2021

Жовтень – всесвітній місяць боротьби з раком молочної залози. Щодня такий діагноз ставлять 40 українкам, але не кожна поспішає лікуватись, помилково вважаючи, що це надто дорого і доступно хіба що для знаменитостей. Оскільки сумніви виникають через нестачу інформації, громадська організація «Ліки Контроль» спільно з The Gate Agency створила фотопроєкт візуальних ілюзій «Стань зіркою свого життя – Лікуйся безоплатно» у стилі обкладинок модних журналів. Його героїні – жінки з різними життєвими історіями, які лікувались від раку молочної залози безкоштовно: продавчиня, управителька кав’ярні, експертка з туризму, зв’язкова прикордонного загону, менеджерка з експорту десертів,  волонтерка. 

Одна із основних ідей фотовиставки – показати, що турбота про себе – це не розкіш, а потреба, задоволення якої покращує якість життя.  

Аби про можливість безплатного лікування дізналось якомога більше людей, з 5 жовтня проєкт експонуватиметься на першому поверсі ТРК «Проспект» (вхід Б). Адже торговий центр – це соціальний простір, який поєднує в собі і шопінг, і дозвілля, і мистецькі заходи, і суспільно значущі ініціативи. 

Виставка триватиме до 31 жовтня. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!