час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Практичні лайфхаки на 2020 від психолога Володимира Науменка
08-10-2020

Відвідувачі ТРК «Проспект» стали учасниками свята у стилі Happy moments, на якому розігрувались призи, а запрошені спікери навчали корисних речей. Зокрема психолог-практик Володимир Науменко  розповів гостям ТРК, як отримувати задоволення та емоційно справлятися із новими непередбачуваними викликами сьогодення. 

Під час бесіди виявилось, що у фахівця є власний наставник – консультант позитивної психотерапії Володимир Кравчук. Від нього Науменко отримав 4 рекомендації, яких дотримується постійно. Цими порадами спікер поділився і зі слухачами у ТРК «Проспект».

•    Емоціями не можна управляти, але можна змінити свій емоційний стан.
•    Якщо перебуваєте в нересурсному стані, не вистачає моральних сил, щоб вирішити проблему чи відреагувати на ситуацію, варто пошукати в своєму оточенні людей з «високими» емоціями.  
•    Не можна відразу привчити себе правильно реагувати на конфлікти чи певні неприємні ситуації. Це як у спорті: треба тренуватись, щоб потроху звикати і підвищувати навантаження. В ідеалі ж – знайти собі провідника.
•    Якщо під час конфлікту хочеться сказати щось образливе та наговорити всього, що накипіло на серці, варто зупинитись на мить і запитати себе: «Навіщо я це роблю? До чого призведуть мої слова?». 

Цікаве запитання психологу поставила викладачка Марія Марченко: «Як зробити так, щоб робота лишалась на роботі, а додому вже приходити з іншим настроєм та не звалювати на рідних робочі проблеми?». 

Володимир Науменко зазначив, що це не поодинока проблема. У людей, яких турбує це, або ж немає нічого, окрім роботи, або ж вони інші заняття вважають набагато менш цінними. Аби налагодити work-life balance, він радить скористатись методом «Колесо життя», суть якого – визначити найбільш сильні та уразливі місця серед 8 життєвих сфер людини. 

Також психолог розказав, що варто робити, аби залишатись позитивним під час труднощів, та як надихати тих, кого любиш. 

Як зізнався Володимир, з ТРК «Проспект» його пов’язують приємні спогади, адже саме тут знімали один з найбільш епічних епізодів другого сезону романтичного реаліті «Половинки», де він був експертом. Хочеться сподіватись, що в «Проспекті» трапиться ще багато happy moments як і для Володимира, так і для відвідувачів ТРК в цілому. 

#Prospekt_News
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!