час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Про сімейний шопінг, цінності та власні враження від співробітників ТРК Проспект
20-06-2020

ТРК Проспект працює у звичному форматі та запрошує шопінгувати у магазини одягу, аксесуарів, іграшок зручно, надійно та безпечно. 
Про сімейний шопінг, цінності та власні враження розповідають Інна Сотникова, директорка ТРК «Проспект» і донька Аріна (9 років) - для журналістів видання RetailersUA. 

Аріна розповідає про свої шопінг-звички: “Мені подобаються нові правила - носити маску і обробляти руки. Я рада, що ТРЦ відкрилися, хоч і не повністю. Зазвичай, якщо ми шопимося, то робимо це на повну! Маємо зайти мінімум до п'яти магазинів, випити по два коктейлі і обов'язково зайти в МакДональдз та кіно. Зараз кіно немає, і цього мені не вистачає.”

Інна Сотникова розповідає про улюблені сценарії шопінгу та фінансову грамотність дочки: “Коли ми вибираємося із донькою на спільний шопінг, то плануємо одразу все. Зазвичай це похід в кіно і візит до дитячого розважального центру. Аріну там всі знають. Перше питання після карантину було: “А коли ж відкриється Fly Park?”. Завжди в планах спробувати щось смачненьке, ще краще - новеньке. МакДональдз, про який говорить Аріна, це швидше виняток, у ТРК «Проспект» є цікаві ресторани домашнього харчування, наприклад, БринzаБар, також часто буваємо в Salateira.
Шопінг у нас цікавий. Спочатку ми все переглядаємо онлайн вдома, а потім на місці приміряємо те, що сподобалось. Якщо все підходить за розмірами, то купуємо й отримуємо неймовірне задоволення.
Такий шопінг не кожного тижня, ми буваємо в ТРЦ один-два рази на місяць і проводимо там багато часу. Хоча формат роботи ТРЦ і змінив наш звичайний сценарій, зараз ми із нетерпінням чекаємо, коли все знову запрацює і можна буде проводити час так, як раніше.
Аріна самостійно оплачує частину покупок. Наприклад, сьогодні купила собі і мені напої. У неї є свої гроші, я вчу її фінансової грамоти. Вона заробляє за гарне навчання та за певні домашні послуги. Я вважаю, що чим раніше вона навчиться витрачати зароблені гроші, тим буде краще.
Ми обговорюємо необхідність покупок, звичайно, буває що переважають емоції. Іколи мої аргументи не працюють і Аріна купує емоційно. Але потім, коли на щось більш важливе не вистачає, вона починає оцінювати необхідність тієї покупки.
Вона збирає гроші на певні речі. Наприклад, брала участь у "подарунку від Санти" свого телефону. Навчання фінансової грамоти - це захоплюючий процес.”

Ще більше історій про сімейний шопінг чекайте на сторінці ТРК Проспект у фейсбуці, сайті та інстаграм.

Джерело: https://retailers.ua/uk/news/partneryi/10624-kupleno-v-trts-prospekt-ili-kak-prohodit-postkarantinnyiy-shopping
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!