час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Сакральні речі на Великдень
27-04-2021

Великдень та підготовка до нього показує: річ не у речах, а в тому, яким сенсом ми їх наділяємо. Можна розмірковувати над тим, якими мають бути яйця: домашні або ж з прилавку супермаркету, пофарбовані за допомогою лушпиння цибулі або штучного барвника. Але ще важливіше, як почувається людина, коли перетворює їх на крашанки. Про що вона думає в цей момент: про те, як нарешті збереться велика сім’я за одним столом, про довгоочікуваний прихід тепла, про буття загалом. 

Можна перейматись рецептом паски: виготовляти її з пшеничного борошна або ж безглютенового, просту або ж вкриту глазур’ю. Куди важливіше, що вона символізує для того, хто її готує: зв'язок з попередніми поколіннями, можливість бути причасним до спільноти однодумців, нагода спробувати себе в ролі творця, бажання влаштувати свято для інших.

Особливими на Великдень можуть стати різні речі: кошик, з яким ще в дитинстві ходив святити паску, красива скатертина, якою застеляють святковий стіл, фарби для розпису писанок тощо. Найголовніше – ваше бачення сакрального.  

А без чого ви не уявляєте святкування Великодня? Діліться своїми думками на фейсбук-сторінці ТРК «Проспект»: https://www.facebook.com/prospekt.ua/posts/3942246342531746
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!