час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Тренди жіночих капелюшків на #ArtFashion: від 20-х до 20-х в ТРК Проспект
02-07-2020

ТРК Проспект презентує лінію розвитку модних трендів, які простежуються в мистецтві – на картинах та фотографіях. 
Упродовж століть жінки та капелюшки були нерозлучними. Ще сто років тому жодна леді не могла дозволити собі вийти на вулицю чи відвідати громадське місце без головного убору – капелюшка з вуаллю, із соломи чи фетру, тюрбана чи чепчика з різноманітними прикрасами: пір’ям, квітами, брошками, мереживом та бісером.
Капелюшки завжди були шедеврами дизайнерського креативу, які підкреслювали жіночність, витонченість, елегантність, стиль, впевненість.
Сьогодні мода на жіночі головні убори повертається в осучасненому вигляді. Жінки забрали собі чоловічі капелюхи та кепки, а панамки почали одягати не лише на пляжі від сонця, але і в якості необхідного повсякденного аксесуару.
Сучасні модні тренди еклектично поєднують стилі усіх попередніх епох, а цікаві моделі стають все більш популярними.

На піку своєї популярності зараз знаходяться солом’яні капелюшки. Адже це - завжди романтично, вишукано і кокетливо. Цей незамінний аксесуар для літа став популярним ще в Стародавній Греції і вважався предметом розкоші. Зараз солом'яні капелюшки особливо в тренді, оскільки відповідають еко-моді.

На основному фото - сучасна модель панами, популярної влітку 2020. Також у альбомі презентовані трендові головні убори від Parfois.
Картина - авторська ретроспектива трендів 60-х років. 
Автор Перегрін Хіткот (н. 1973), з циклу «Славетні дні» (2005), приватна колекція.

Захід у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/626556774882748/

#ArtFashion_prospekt
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!