час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

У ТРК «Проспект» пропонують знайти свій власний smart із клепкою
01-11-2019

Реалізовані у торгово-розважальному комплексі соціально-освітні проекти для покупців завжди резонують та відлунюють із огляду на кілька причин. По-перше, під час шопінгу у торговій галереї цікаво звернути увагу на вітрини, афіші та інформаційні стенди, щоб зупинитись та обдумати. По- друге, саме торговий центр – це активний соціальний простір, де відбуваються зустрічі, переговори, діалоги, питання-відповіді, обмін думками, враженнями та лайфхаками.
Тому у ТРК «Проспект» вирішили об’єднати комунікаційні можливості та звички покупців, реалізувавши соціально-значущий проект «Smart споживання. Клепка мусить бути». До уваги відвідувачів була представлена підбірка важливих Smart лайфхаків із підказками, відеороликами та дискусіями з експертами та гостями ТРК «Проспект».

До обговорення теми smart-споживання були запрошені спікери із різних суспільних сфер діяльності. Володимир Науменко, психолог-практик, ведучий каналу «Інтер», автор книги «Жінки правлять світом», розповів про свій smart – вибір, планування, комплементи від магазинів і мобільні додатки, які дають можливість користуватися бонусами. Детальніше – у відео https://www.youtube.com/watch?v=Uzpqu9iN-ow.
Сергій Винниченко – автор та ведучий інтернет блогу «Театральна риболовля», smart-споживання на прикладі театру – це проживання різноманітних життєвих ситуацій протягом однієї вистави. Адже проаналізовані театральні історії легко можна застосування до власного життя. Про smart та клепку поговорили і з відвідувачами ТРК «Проспект», які відмітили цінність кожної хвилини, раціональність у житті, свідомий вибір, якість, а не кількість. https://www.youtube.com/watch?v=O_cBIVZlWH0
Про креатив у власному гардеробі. Наприклад самостійно перефарбувати взуття чи футболку та бути у тренді. Про якість та зручність у повсякденному житті розповідає Софія Русиновіч – творець та дизайнер бренду одягу - https://www.youtube.com/watch?v=IXGqaCBOknA.

#клепкамуситьбути – хештег проекту, який які викликав дискусії в офлайні та онлайні. І скоро будуть нові зустрічі у ТРК «Проспект» із різними людьми, які самі ініціювали обговорення цієї теми. Адже це актуально, важливо і клепка мусить бути.

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!