час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Стійкість і підвищення вольового порога: лайфстайл від Дмитра Бікмаєва
01-02-2019

Дмитро Бікмаєв родом з Криму, вищу освіту здобув за фахом «Фінанси і кредит». Після магістратури пішов у вільне плавання. А сьогодні Дмитро зазначає: «Любові до спорту і йоги, як такої, немає. З самого дитинства для мене це було скоріше необхідністю. Мати і дядько відправили мене на тхеквондо для того, щоб я міг себе успішно захищати на вулиці, бо ріс я в далеко не сприятливих районах, і оскільки я був замкнутою дитиною, то доводилося вміти постояти за себе. Так від однієї потреби спорт з малих років переходив в іншу потребу».
На «Міксології Тренувань» в ТРК «Проспект» він вразив гостей і учасників своїм інтелектом і «науковим» підходом, що об'єднує біомеханіку і фітнес. Свій досвід Дмитро коментує: «Насправді фітнес базується на біомеханіці. Якщо відбувається порушення її законів, то відбувається порушення здоров'я нашого тіла. Треба розуміти, що без знань про будову тіла ми можемо погіршити наші проблеми. Наприклад, через моє прагнення стати сильніше, швидше і краще, я зіпсував своє здоров'я, у мене були проблеми зі спиною, і якщо я перестану тренуватися взагалі, то, цілком ймовірно, за словами лікарів, я довго не протягну і, в кращому випадку, залишуся інвалідом. Тому бажано тренуватися з людьми, які дружать з базовими науками: біохімією, біомеханікою, фізикою і нейробіологією. Якщо тренер не може дати відповідь на базові питання про синтез білка в організмі, то краще сильно такому тренеру не довіряти».
А ще Дмитро практикує «сліпу йогу», яка дає можливість просто навчитися краще відчувати своє тіло і контролювати всі процеси. Бо під час такої практики максимальна енергія і концентрація йдуть на виконання асан. Больовий поріг - це інша особливість. Суть в тому, що уміння блокувати біль у тілі стимулює мозок не реагувати на фізіологічні подразники, включаючи зовнішні. Больовий поріг зміцнює нервову систему, тіло стає більш стійким до подразника. Додатковим фактором є зміцнення передньої частини кори головного мозку, що відповідає за емоційну стійкість. Тому будь-яка практика, яка проходить на межі дискомфорту з підвищеною концентрацією, є ключем до фізичного і психологічного здоров'я.
Дмитро відкрито заявляє, що з ледарями не працює: «Якщо їм немає діла до свого здоров'я, то це їхній вибір. Я просто даю методи і засоби, і кожен сам для себе вирішує, чи потрібно це йому. Я нікого не тягну і не збираюся ніколи ні за що тягнути. Кожна людина вільна вирішувати за себе як жити. Цьому навчив мене наставник, який своєю байдужістю до учнів став мотиватором. Тільки завдяки його байдужості і вмінню давати знання я виріс до такого рівня і росту далі».
Головне правило Дмитра просте: «Ми вільні робити все що завгодно, але не на шкоду тим, хто нас оточує. Ми вільні у рамках свого вибору, але кожен наш вибір є відповідальність, за яку ми потім заплатимо».
Шопінг для Дмитра - нудна втрата часу. Якщо необхідно щось купити, то він цілеспрямовано швидко купує. А відвідувачам ТРК «Проспект» бажає бути свідомими, психологічно і фізично здоровими.

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!