час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Відчуй смак фудблогерства в ТРК «Проспект»
18-03-2019

Їжу часто порівнюють із музикою – вона або подобається, або  не чіпляє. Зіставляють із модою, адже у кожного свої звички, цінності та смаки. Їжа приносить задоволення, створює настрій, мотивує на нові думки. Смакуючи, люди спілкуються. За їжею можна вирішити багато стратегічно важливих питань. Недаремно автор світового бестселлеру Кейт Феррацці радить «ніколи не їсти наодинці». 
Їжа - популярна сфера, де можна знайти свої уподобання та поділитися враженнями. Про ресторани, кафе,  страви, меню, рецепти написано мільйони книг та статей, а ще більше постів і фото. І про їжу легко писати, висловлюючи своє особисте враження. 
За звичай їжу описують красиво та метафорично.  Кулінари, майстер-шефи, блогери, відвідувачі ресторанів – свій голос улюбленому закладу та страві у соціальних мережах віддати може кожен. ТРК «Проспект» пропонує потрійне  задоволення – широкий  вибір гастрономічних традицій, відчути на собі смак та славу фудблогерства та ще отримати за це подарунок. 
З 20 березня по 13 квітня у соціальних мережах ТРК «Проспект»  триває акція «Не запостив – не поїв», умови якої – за посиланням http://prospekt.com.ua/ua/news/prospekt-oficijni-pravila-akcii-ne-zapostiv-ne-poiv. Взяти участь достатньо просто – сфотографувати страву та запостити, передавши друзям свій настрій чи враження. А емоції, як відомо, передаються навіть через Інтернет. 
А ще ТРК «Проспект» пропонує зустрітися із фудблогерами та навчитися як смачно та ефектно створювати фуд-світлини на спеціальних майстер-класах зі професійними фуд-стилістами. Стежте за новинами та анонсами на ТРК «Проспект» в медіа: 
http://prospekt.com.ua/ua/news
https://www.facebook.com/prospekt.ua/
https://www.instagram.com/trk_prospekt_kiev/?hl=ru 
Варто скористатися можливістю посмакувати на фудкорті ТРК «Проспект» та відчути смак фудблогерства. Адже красиві фуд-світлини та власні враження сприяють, щоб стати відомим фуд-експертом. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!